Over 400 stilte i Skiptvet-rittet – se fullstendig resultatliste

LOKAL SYKLIST: Skiptvets Iver Kasbo (nr. 1317) er langt framme i denne gruppa.

LOKAL SYKLIST: Skiptvets Iver Kasbo (nr. 1317) er langt framme i denne gruppa. Foto:

DEL

Skiptvet-rittet mandag 10. juni:

Skiptvet-rittet ungdom:

K13-14:1 Iselin Simensen Hermo NOR Drøbak-Frogn IL Sykkel / Drøbak SK 2:47:30

K15-16:1 Elise Mckinlay NOR Nes SK 1:32:19

M13-14:1 Christian Alexander Klund NOR Fredrikstad SK 1:20:18, 2 Oliver Melsom-Johansen NOR Drøbak-Frogn IL Sykkel 1:23:09, 3 Sondre Elias Skjolden NOR Nes SK 1:24:51, 4 Tor Anders Skeide NOR SKIPTVET 1:37:59, 5 Aksel Aarum NOR Mjølkerampa SK 1:38:06, 6 Sander Ese Norstad NOR Skjeberg CK 1:39:40, 7 Haakon Rørmyr NOR Halden CK 1:41:43, 8 Eugen Solberg NOR Skiptvet IL Sykkel / Skiptvet IL 1:50:59, 9 Jonas Øisjøfoss Nilsen NOR Halden CK 1:52:05, 10 Oskar Winbergkvebekk NOR SKIPTVET 2:22:40,  Mats Lund Sjøen NOR Smaalenene SK DNF

M15-16:1 Gustav Amundsen NOR Nes SK 1:22:13, 2 Oscar Christiansen NOR Nes SK / Merida 1:28:00, 3 Noah Linden NOR Fredrikstad SK 1:31:41, 4 Victor Møller Lindahl NOR Skjeberg CK 1:37:56, 5 Sivert Bakken NOR Bingsfoss SK 1:38:55, 6 Peder Dæhlen Gjønnes NOR Spydeberg IL 1:42:40

Skipvet-rittet, 58 kilometer:

K20-24:1 Marte NORDLUNDE NOR Follebu Skiklubb 2:17:50, 2 Helene Sondresen NOR Brødrene Dahl 3:20:28

K30-34:1 Synne Steinsland NOR SK Rye sykkel 1:59:46, 2 Martine Stenbro NOR IF Frøy / Team  Milslukern 2:09:12, 3 Carina Bruun-Lund NOR Manita Gruppen 3:00:33,  Ida Kulo SWE FREDRIKSTAD DNF

K35-39:1 Anne Helene Reiten NOR Trollheimen SK / Team  Milslukern / Team Milslukern 1:59:11, 2 June Bjørklund Markhus NOR Høland Sykkel 2:42:02, 3 Christina Gleditsch-Reiersen NOR Mamman Min og Meg 3:45:53, 4 Marianne Altenborn NOR SKIPTVET 4:09:43, 5 Najs Solberg DEN SKIPTVET 4:09:43

K40-44:1 Maj Mork-Johansen NOR Vestby Sykkelklubb 1:59:08, 2 Hanne Cicilie Larsen NOR CK Øst 2:08:03, 3 Marie Waagan NOR Moss CK 2:29:34, 4 Camilla Mørk Eek NOR Skiptvet 2:30:47, 5 Signe Marie Mørk NOR Skiptvet IL Sykkel 2:32:03, 6 Kari Anne Paulsen NOR Sarpsborg SK 2:36:39, 7 Anja Skaug NOR VESTBY 3:04:03

K45-49:1 Linda Wold NOR IF Frøy 2:00:24, 2 Klara Lyngnes NOR Sagene IF Sykkel 2:14:26, 3 Hege Anita Johnsrud NOR Rakkestad Sykkelklubb 2:29:59, 4 Lene Hansen NOR Havgapet Sykkel 3:06:37, 5 Randi Andersen NOR ENGELSVIKEN 3:08:09,  Kristin Disenbroen NOR Moss CK DNF

K50-54:1 Nina Ultveit Haugen NOR Sarpsborg SK 2:07:21, 2 Ragnhild Bye NOR Moss CK 2:10:25, 3 Mette Eriksen NOR Rakkestad Sykkelklubb 2:19:07, 4 Solveig Dramstad NOR CK Øst 2:33:51, 5 Mariama Jammeh NOR IF Frøy 2:55:41, 6 Anita Vildskog Notkevich NOR Manita Gruppen 3:01:21, 7 Tone Brennhovd NOR Skiptvet IL Sykkel 3:13:34,  Mona Schau Giskås NOR Soon CK DNF,  Marcela Lie BOL Moss CK DNF,  Bente Rossing NOR Fiskeklev Landeveisclub DNF

K55-59:1 Hilde Løvlien NOR Moss CK / Moss Cycleklub 3:03:53,  Tonje Torsnes Sunnvoll NOR Vestby Sykkelklubb DNF

K60-64:1 Marit Landsverk Dale NOR Sarpsborg SK 2:34:18

M17-19:1 Ole Andreas Saxegaard Klund NOR Fredrikstad SK 1:45:21, 2 Erik Andre Lier NOR Kristiansands CK 1:49:14, 3 Andreas Sønsteby NOR Soon CK / Team Merida 1:50:18, 4 Lars Narvestad NOR Halden CK / Elite MTB 1:53:14, 5 Oliver Nilsen NOR Halden CK / Elite MTB 2:01:08, 6 Jørgen Abrahamsen NOR Moss CK 2:04:06, 7 Fredrik J Øvre NOR Ing S Heller AS 2:55:15,  Kasper Borgen Andersen NOR Fredrikstad SK DNS,  Martin Lund Sjøen NOR Glåmdal SK DNS,  Sindre Skaug NOR Halden CK DNS

M20-24:1 Martin THON NOR Skiptvet IL Sykkel 1:43:03, 2 Eirik BRULAND NOR Bygdø IL / Team Milslukern 1:44:40, 3 Markus Eid Mellegård NOR Sarpsborg SK 1:44:54, 4 Marius Grødahl Andresen NOR Halden CK / Elite MTB 1:45:37, 5 Henrik Lie NOR Høland Sykkel 1:50:16, 6 Jørgen Lippert NOR Skiptvet IL Sykkel / Skiptvet 1:50:16, 7 Mats Disenbroen NOR Moss CK 1:58:58, 8 Petter Bernhard Huth NOR Skiptvet IL Sykkel 2:02:15, 9 Emil Opsahl NOR Vestby Sykkelklubb 2:08:07, 10 Lars Marius Nes NOR Mjølkerampa SK 2:15:23, 11 Fredrik Engseth NOR ROLVSØY 2:21:46, 12 Alexander Fredheim NOR Fredrikstad SK 2:22:37, 13 Adrian Lund NOR Fredrikstad SK 2:23:34, 14 Markus Andre` Lund NOR SKIPTVET 3:07:08, 15 Christopher Granerud DEN Våler/Svinndal Frivilligsentral 3:25:13

M25-29:1 Jonas AMUNDSEN NOR Nes SK 1:45:35, 2 David Gottfridsson NOR Asker CK 1:56:58, 3 Sondre Pung NOR Skiptvet IL Sykkel 1:58:10, 4 Henrik Tobiassen NOR Grimstad SK 1:59:06, 5 Sigurd Unnestad NOR Skiptvet IL Sykkel 2:04:30, 6 Kristoffer Hegg NOR NTNUI 2:08:07, 7 Iver Kasbo NOR Skiptvet IL Sykkel 2:17:16, 8 Duoc Tran NOR Felleskjøpet Kambo 2:18:14, 9 Andreas Fredriksen NOR MYSEN 2:31:57, 10 Martin Solli NOR ÅS 2:43:41, 11 Jonas Johansen NOR MOSS 2:48:38, 12 Jan-Thomas Hansen NOR TORP 2:50:01, 13 Lars-Erik Holstad NOR ASKIM 2:57:13, 14 Jørgen Dahler NOR Team Superselma 3:00:58, 15 Mikael Haugen NOR Manita Gruppen 3:59:10

M30-34:1 Vidar Mehl NOR Raufoss & Gjøvik SK / Hard Rocx Swix 1:43:01, 2 Anders Fiskvik NOR Savalen SK / Team Ahlsell Cube 1:46:52, 3 Olav Lie Sveen NOR Solør CK 1:50:24, 4 Erik Sæbu Vatn NOR SK Rye sykkel 1:50:30, 5 Håvard Lien NOR Solør CK 1:53:18, 6 Bjørn Vidar Brynildsen NOR Rakkestad Sykkelklubb 1:56:59, 7 Anders Seim NOR SK Rye sykkel / Velo City Specialized Consept Store Oslo 1:59:37, 8 Hans Henrik Holmerud NOR OSLO 2:01:03, 9 Jim Larsen NOR Smaalenene SK 2:06:19, 10 Marius Kolsrud Hauge NOR OSLO 2:10:54, 11 Aleksander Moen NOR Skiptvet Blikk 2:24:52, 12 Martin Skogholt NOR Skiptvet Blikk 2:30:49, 13 Jon Andreas Tjernsbekk NOR OSLO 2:50:46, 14 Hans Christian Kåsen NOR IK Hero 3:06:34,  Tony Nordtveit NOR Drøbak-Frogn IL Sykkel DNF,  Carl Steensen SWE Skiptvet Blikk DNF

M35-39:1 Martin Ohlsson SWE Sagene IF Sykkel / Void Cycling 1:43:05, 2 Espen Malo NOR Smaalenene SK 1:45:36, 3 Christian Sørlie NOR Solør CK 1:45:40, 4 Magnus Cederholm NOR SK Rye sykkel 1:46:10, 5 Martin Johansson SWE Void Cycling 1:47:22, 6 Uno Sandstrøm NOR Asker CK 1:50:15, 7 Espen Rygge NOR Smaalenene SK 1:54:19, 8 Hans Olav Ringebo NOR Kolbotn SK 1:59:31, 9 Magnus Søby Markhus NOR Høland Sykkel 2:00:25, 10 Lars Teppen NOR Follo SK 2:02:11, 11 Erik Egeberg NOR Mjølkerampa SK 2:02:12, 12 Pål Andre Løberg NOR Follo SK 2:02:49, 13 Thomas Eikeland NOR Fredrikstad SK / Thomas Eikeland 2:03:03, 14 Øivind Loxhaug NOR Høland Sykkel 2:03:35, 15 Espen Roberts NOR OSLO 2:04:44, 16 Martin Frøland NOR Vestby Sykkelklubb 2:07:15, 17 Stian Aaserud NOR KURLAND 2:12:49, 18 Ståle Bråten NOR Smaalenene SK 2:13:35, 19 Ole Weel NOR RÅDE 2:14:35, 20 Lars Christian M. Huth NOR Team Oslo Sportslager 2:17:36, 21 Ole Johnny Karlsen NOR BLAKER 2:17:58, 22 Øyvind Bleka NOR CK Øst 2:18:12, 23 Per Erik Brekke NOR Skiptvet Blikk as 2:23:56, 24 Tore Karlstad NOR Sarpsborg SK 2:25:07, 25 Richard Leistad NOR Smaalenene SK 2:27:32, 26 Mats Lindh NOR Hvaler IL Sykkel 2:29:35, 27 Jørgen Haugen NOR Skiptvet IL Sykkel 2:31:41, 28 Geir Andre Lund NOR ASKIM 2:37:12, 29 Adam Ewart GBR Klepp Cykle Club 2:37:24, 30 Mads Vallestrand NOR CK Øst 2:38:35, 31 Christopher Staat NOR Gressvik Sykkel Team 3:05:14, 32 Kjetil Stephensen NOR Skiptvet Blikk 3:17:21,  Kenneth Bye NOR KRÅKERØY DNS

M40-44:1 Bjørn Morten Gjellebæk NOR Sarpsborg SK 1:46:47, 2 Jon Andre Nilsen NOR Sarpsborg SK 1:50:12, 3 Frode Bokerød NOR Halden CK 1:50:14, 4 Ken Ronny Hauge NOR Halden CK 1:50:19, 5 Geir Skjolden NOR Nes SK 1:51:46, 6 Flemming Kristiansen NOR Smaalenene SK / Sport 1 1:52:50, 7 Hans Kristian Bekkevard NOR Halden CK 1:53:29, 8 Tore Syverstad NOR Sarpsborg SK 1:54:04, 9 Trond Andresen NOR Blaker IL sykkel 1:54:25, 10 Per Kristian Skaarer NOR Smaalenene SK / Smaalenene SK / Eidsberg Sparebank 1:56:52, 11 Stian Svendsen NOR Høland Sykkel 1:58:45, 12 Espen Undrum NOR Kløfta IL 1:59:02, 13 Jørn Larsen NOR Drøbak-Frogn IL Sykkel 1:59:07, 14 Patrick Eriksen NOR Skjeberg CK 1:59:31, 15 Edvard Nilsen NOR CK Øst 1:59:54, 16 Svein Erik Kristiansen NOR CK Øst 2:00:26, 17 Richard Alim NOR Vestby Sykkelklubb 2:02:38, 18 Patrick Blomquist NOR Bærum OCK 2:03:07, 19 Lars-Christian Strålsund Stylo NOR Skjeberg CK 2:04:34, 20 Christopher Kahrs NOR Follo SK 2:04:43, 21 Andreas Enoksen NOR CK Øst 2:05:41, 22 Erik Aarum NOR Mjølkerampa SK 2:05:47, 23 Kristian Tollan Seiersten NOR Dbr 2:06:09, 24 Tom-Viggo Vårdal NOR Moss CK 2:06:49, 25 Harald Scholz NOR Bærum OCK / Bærum Ock/Team JHS Trefelling as 2:07:29, 26 Rune Karlsen NOR CK Nittedal 2:10:38, 27 Per Roger Svendsen NOR Skiptvet IL Sykkel 2:11:04, 28 Lars Erik Kindberg NOR Vestby Sykkelklubb 2:13:55, 29 Ole Christian Heller NOR Ing S Heller AS 2:20:42, 30 Arne Espenes NOR Skiptvet IL Sykkel / Skipvet IL Sykkel 2:25:07, 31 Hans Petter Mørk NOR Skiptvet IL Sykkel 2:27:02, 32 Tor Kristian Skjeltorp NOR Skiptvet 2:29:23, 33 Per Nielsen DEN SELLEBAKK 2:35:21, 34 Jon Løkkebakken NOR Skiptvet Blikk 2:35:35, 35 Per Kristian Holøs NOR Rakkestad Sykkelklubb 2:37:32, 36 Per-Olav Øby NOR Havgapet Sykkel 2:55:57, 37 Øystein Haugen NOR CK Øst 3:01:19, 38 Daniel Dahle NOR Gressvik Sykkelteam 3:05:23,  Trond Floberghagen NOR Ottestad IL Sykkel DNF,  Olav Fjeld Kraugerud NOR Follo SK / Nmbu-Bil DNS,  Tormod Skofterud NOR Rakkestad Sykkelklubb / Rakkestad Sk/Veidekke BIL DNF,  Roy Arne Syversrud NOR Statkraft/Stabil DNS

M45-49:1 Ole-Christian Østreng NOR Høland Sykkel 1:45:38, 2 Lars Erik Koritov NOR Kjekkas IF 1:45:40, 3 Morten Rotnes NOR Smaalenene SK 1:50:12, 4 Roar Lindalen NOR Høland Sykkel 1:50:15, 5 Per Øyvind Alvim NOR Smaalenene SK / Sport 1 1:50:16, 6 Raymond Skoglund NOR Sarpsborg SK 1:50:17, 7 Jan Erik Olsen NOR Gresvik IF 1:50:26, 8 Øyvind Sønsteby NOR Soon CK 1:51:35, 9 Morten Andersen NOR Fiskeklev Landeveisclub / Hytera Road Team 1:52:56, 10 Stein Motrøen NOR Kolbotn SK / Kolbotn Sykkelklubb 1:53:20, 11 Frederik Solbrekken NOR Raumer Rytter SK 1:53:45, 12 Odd Ingar Brattås NOR Rakkestad Sykkelklubb 1:54:23, 13 Atle Kvien NOR Sagene IF Sykkel 1:56:57, 14 Tor Morten Olsen SWE CK Øst 1:58:50, 15 Ulf Aas-Hansen NOR Bikestuff.No 2:00:28, 16 Per Christian Pettersen NOR Moss CK 2:01:12, 17 Erik Ramstad NOR Nesodden SK 2:03:33, 18 Thomas Andersen NOR ENGELSVIKEN 2:06:25, 19 Jan Børre Johansen NOR Smaalenene SK 2:06:30, 20 Tommy Andersen NOR Fredrikstad SK 2:06:32, 21 Pål Endresplass NOR SpKl Ceres Sykkel 2:06:40, 22 Tom Bergan NOR Fet Skiklubb Sykkel 2:06:47, 23 Anders Lindh NOR Sarpsborg SK 2:08:48, 24 Arild Unnestad NOR Skiptvet IL Sykkel 2:08:52, 25 Rune Bjaarstad NOR Follo SK 2:08:57, 26 Geir Høsøien NOR Moss CK 2:08:59, 27 Brede Karoliussen NOR IL Skarphedin 2:09:38, 28 Thomas Fløyås NOR RÅDE 2:09:59, 29 Øyvind Merli NOR Høland Sykkel 2:10:30, 30 Petter Holm NOR Soon CK 2:11:23, 31 Tom Disenbroen NOR Moss CK 2:13:04, 32 Grim Bleka NOR Grim Bleka 2:14:23, 33 Stig-Gøran Hagen NOR Smaalenene SK 2:15:10, 34 Jan Gullingsrud NOR Sarpsborg SK 2:16:03, 35 Atle I Bækkelie NOR Driv IL / Norges Bank IL 2:16:30, 36 Kenneth Olsen NOR Skiptvet 2:18:13, 37 Paul Anzjøn NOR Follo SK / Foss Sykler AS 2:19:22, 38 Jørn Inge Bunes NOR Høland Sykkel 2:20:04, 39 Gjermund Titlestad NOR BORGENHAUGEN 2:22:37, 40 Per Eivind Jenssen NOR Odal SK 2:22:51, 41 Audun Solberg NOR Skiptvet IL Sykkel / Audun Solberg 2:22:57, 42 Claes Jørgen Bøhn NOR Halden CK 2:24:14, 43 Anders Skagen NOR Idd Sportsklubb 2:24:44, 44 Stål Hermo NOR Drøbak-Frogn IL Sykkel / Vestby SK 2:25:13, 45 Frank Y Grøstad NOR Aron Skiklubb 2:28:35, 46 Thomas Høiden NOR Sarpsborg SK 2:28:49, 47 Tor-Erik Hansen NOR Skiptvet IL Sykkel 2:30:18, 48 Ørjan Vassbotn NOR Rakkestad Sykkelklubb / Norges Bank 2:31:29, 49 Jan Martin Solberg NOR Kråkstad 2:31:51, 50 Terje Ruud NOR Mjølkerampa SK 2:32:05, 51 Erling Hesselberg NOR Kolbotn SK 2:32:15, 52 Bjørnar Øien Antonsen NOR SKIPTVET 2:34:50, 53 Øivind Heen NOR Eidsberg il Sykkel 2:34:54, 54 Carl Grønbakken NOR ÅMOT 2:35:13, 55 Mads Notkevich NOR Manita Gruppen 2:37:23, 56 Thor Enoksen NOR Team Superselma 2:38:14, 57 Henry Solheim NOR MOSS 2:39:52, 58 Thomas Rolland NOR Satt CK 2:42:47, 59 Ole Olsen NOR MOSS 2:51:45, 60 Espen Ruud NOR Moss ck 3:00:01, 61 Knut Huseby NOR RYGGE 3:04:59, 62 Thomas Syversen NOR Gressvik Sykkel Team 3:05:15, 63 Stian Kristiansen NOR Skiptvet Blikk 3:10:44, 64 Andrew Søgaard NOR GREÅKER 3:12:36, 65 Jens Berget AFG Team Superselma 3:22:58, 66 Rino Alslie NOR MOSS 3:26:18, 67 Gudmund Aasen NOR Team Selma 4:13:21,  Børje Linhard Johansen NOR Vestby Sykkelklubb DNF,  Tony Kirkhaug NOR Bikestuff.No DNS,  Morten Løken NOR CK Nittedal DNS,  Frode Melum NOR SPYDEBERG DNF,  Heine Antonio Moen NOR Halden CK DNS,  Ørjan Stene NOR Follo SK DNS,  Yngvar Stenersen NOR Follo sk DNF,  Lars Thorvaldsen NOR Kambogutta DNF

M50-54:1 Terje Bjerkrheim NOR Høland Sykkel 1:50:17, 2 Lars Løken NOR Moss CK 1:53:20, 3 Arne Chr. Folmer NOR Fiskeklev Landeveisclub / Hytera Road Team 1:53:23, 4 Stig Mørk Gundersen NOR Asker CK 1:53:25, 5 Lasse Gundersen NOR Asker CK 1:53:25, 6 Kjetil Westgaard NOR Smaalenene SK 1:54:00, 7 Jan Harald Bråthen NOR Røa IL Sykkel 1:55:37, 8 Lars Pederstad NOR CK Øst 1:56:53, 9 Rune Holden NOR SK Rye sykkel / Rye XP 1:57:08, 10 Andreas Bye NOR Halden CK 1:58:30, 11 Per Morten Ødegaard NOR Smaalenene SK 1:59:19, 12 Egil Antonsen NOR Follo SK 1:59:40, 13 Jon Smogeli NOR Follo SK 1:59:40, 14 Bjørn Edvard Seim NOR Kjelsås IL / BUL 2:01:12, 15 Morten Birkelund NOR Glåmdal SK 2:01:58, 16 Ole J Hansen NOR Smaalenene SK 2:02:38, 17 Erik B. Holm NOR Dr.Techn.Olav Olsen 2:05:18, 18 Øystein Paulsen NOR CK Øst / Team Rynkeby 2:05:41, 19 Frode Wold NOR Høland Sykkel 2:05:43, 20 Harald Harsson NOR Elopak BIL 2:05:54, 21 Jon Erland Fløgstad NOR Moss CK / Mopil 2:05:58, 22 Magne Kjøniksen NOR E-Co Energi BIL 2:07:27, 23 Svein Melby NOR Sarpsborg SK 2:09:16, 24 Ketil Arntsen NOR CK Øst 2:10:05, 25 Lars Harald Torp NOR CK Øst 2:10:06, 26 Asbjørn R. Hansen NOR Aron Skiklubb 2:11:28, 27 Gunstein Strømsborg NOR Spydeberg IL 2:12:41, 28 Morten Gylvik NOR CK Øst 2:14:07, 29 Frnk Nordrum NOR Follo SK 2:16:28, 30 Frode Bjørgan NOR Skiptvet IL Sykkel 2:18:12, 31 Truls Andersen NOR Vestby Sykkelklubb 2:18:38, 32 Jan-Arild Bjerknes NOR Kloppa Off Road Klubb 2:19:06, 33 Even Sørensen NOR Rakkestad Sykkelklubb 2:19:34, 34 Lars Erland Jørgensen NOR OSLO 2:23:13, 35 Jan Helge Aker NOR RÅDE 2:25:53, 36 Bjarte Martinsen NOR Rakkestad Sykkelklubb 2:28:08, 37 Frode Undlien NOR Moss CK 2:32:04, 38 Vidar Paulsen NOR CK Øst 2:32:17, 39 Jan Erik Tonby NOR Esler i Trening 2:32:19, 40 Atle Filip Sigvartsen NOR Team Oslo Sportslager 2:33:50, 41 Trond Forsberg NOR CK Øst 2:36:50, 42 Pål Johansen NOR Glomma Papp BIL 2:56:26, 43 Tommy Engebretsen NOR Moss CK / Moss Ck/Primulator AS 2:57:57, 44 Tommy Nysted NOR RÅDE 3:02:09, 45 Steinar Unnestad NOR Skiptvet IL Sykkel / Team Superselma. 3:20:05, 46 Gunnar Strid NOR Team Superselma 3:21:15, 47 Bård Arild Nygaard NOR Felleskjøpet Kambo 3:22:21,  Glenn Gleditsch-Reiersen NOR Mamman Min og Meg DNF,  Erik Kluften NOR Aron Skiklubb DNF,  Magnus Lindaas NOR Team Superselma DNF,  Glenn Melby NOR CK Øst DNF,  Sindre Næss NOR SK Rye sykkel / Sport 1 DNS,  Totto Rasch NOR Rakkestad Sykkelklubb DNS,  Cato Nordahl NOR Glomma Papp B.I.L DNF

M55-59:1 Roy Kjærnet NOR SpKl Ceres Sykkel 1:50:15, 2 Jarle Thon NOR Skiptvet IL Sykkel 1:51:31, 3 Jostein Frorud NOR Skiptvet IL Sykkel 1:53:19, 4 Michael Johansson SWE STRÖMSTAD 1:54:59, 5 Arild Bunes NOR Halden CK 1:58:47, 6 Tom Ole Grimsrud Gundersen NOR Moss CK 1:59:02, 7 Uno Ihlebakke NOR Skiptvet IL Sykkel 2:00:13, 8 Inge Tveraaen NOR Mjølkerampa SK 2:02:23, 9 Fredrik Meltzer NOR Nesodden SK 2:06:11, 10 Svein Svendsen NOR Halden CK 2:07:08, 11 Rolf Rasmussen NOR CK Øst 2:08:03, 12 Jon Petter Søstrand NOR CK Øst 2:09:07, 13 Jan Arild Slåtta NOR Aron Skiklubb / Team Superselma 2:16:07, 14 Tormod Sunnvoll NOR Vestby Sykkelklubb / ABB AS 2:17:01, 15 Terje Juliussen NOR Varteig IL 2:18:22, 16 Rune Foss NOR Follo SK 2:19:44, 17 Terje Rønning NOR Sand IL Terrengsykkel 2:23:15, 18 Arild Frode Hansen NOR Bærum OCK / Webstep 2:24:46, 19 Åge Kristian Bjørge NOR CK Øst 2:26:03, 20 Tore Martin Skarpholt NOR Moss CK 2:27:00, 21 Wiggo Krogstad NOR CK Øst 2:30:17, 22 Per Ivar Syvertsen NOR Skiptvet IL Sykkel 2:31:26, 23 Frank Eriksen NOR Smaalenene SK 2:32:56, 24 Kai Roger Nilsen NOR FREDRIKSTAD 2:34:59, 25 Lars Kristian Johansen NOR Skiptvet IL Sykkel 2:36:23, 26 Dag Borge NOR Skjeberg CK 2:36:57, 27 Pål Gundersen NOR Smaalenene SK 2:44:40, 28 Evert Kruithof NED Halden 2:46:08, 29 Bjørn Erik Pedersen NOR Ck Øst 2:50:23, 30 Brynjulf Heier NOR Skjeberg CK 2:51:47, 31 Ole Freddy Nyborg NOR Glomma Papp BIL 3:00:00, 32 Magne Finpå NOR RAKKESTAD 3:12:52, 33 Kjetil Buer NOR Skiptvet 3:18:33,  Arne Christian Damhaug NOR Bærum OCK DNS

M60-64:1 Roy-Arne Gjerde NOR Holmestrand SK 2:00:27, 2 Arild Kirkerød NOR GREÅKER 2:05:05, 3 Vidar Krogstad NOR Skiptvet IL Sykkel 2:08:00, 4 Jarle Dreierstad NOR SK Rye sykkel 2:08:38, 5 Frank Tore Hermansen NOR CK Øst 2:13:36, 6 John Arne Holtop NOR Bingsfoss SK 2:16:42, 7 Ørnulf Omberg NOR Omberg Eiendom AS 2:18:28, 8 Bjørn Gunnar Kristiansen NOR CK Øst 2:30:20, 9 Arnulf Johannes Skavås NOR SPYDEBERG 2:30:49, 10 Odd Egil Hoftvedt NOR Fet Skiklubb Sykkel 2:35:25, 11 Bjørn Vidar Huuse NOR Smaalenene SK 2:35:55, 12 Einar Johansen NOR SPYDEBERG 2:37:30, 13 Jan Ove Bratli NOR CK Øst 3:02:56, 14 Henning Granerud NOR Samlerhuset Norge AS 3:03:47

M65-69:1 Einar Lunde NOR Sarpsborg SK 2:08:37, 2 Per Orderud NOR Bingsfoss SK 2:13:52, 3 Thore Skollingsberg NOR Spydeberg IL 2:27:11, 4 Roar Støwer NOR Mjølkerampa SK 2:39:09, 5 Leif Østberg NOR Spydeberg 2:52:02, 6 Tore Johnny Bjørnstad NOR SKIPTVET 3:11:51

M70+:1 Per-Erik Østlie NOR Driv IL 2:12:41, 2 Ola Skogheim NOR HORTEN 2:34:06, 3 Knut Bjørnstad NOR ÅS 3:08:06,  Kjell Rosenvinge NOR Gresvik IF DNS

Send inn tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags