Fullstendig resultatliste fra Vibeke Skofteruds Minneløp – sjekk hvordan familie og venner løp

Denne gjengen gjør seg klar for 10 og 20 kilometer i Vibeke Skofteruds Minneløp

Denne gjengen gjør seg klar for 10 og 20 kilometer i Vibeke Skofteruds Minneløp Foto:

945 personer stilte i Vibeke Skofteruds Minneløp. Her er alle resultatene.

DEL

10 kilometer terrengløp:

K14-15:1 Tora Rønneberg Weng, Eidsberg IL 49:52, 2 Emma Kristiansen, Sport 1 51:38, 3 Julie Kristianse, Sport 1 51:38, 4 Ane Jaavall Skår, Ørje IL 56:34, 5 Hanna Gurine Bergland, Mysen IF ski 57:49

K16-17: Marthe Lysaker, Slitu If/Team Craft Østfold DNF

K18-19:1 Mia Christine Funderud Sælen, ØRJE 51:37, 2 Emilie Lystad   HK Eidsberg 57:21, 3 Frida Sørgård   MYSEN 1:16:51

K20-22:1 Mina de Lange Claussen   Jutul / Team Oassk 52:53, 2 Kristina Bakurowitz   BÅSTAD 56:08, 3 Elin Kolding   Indre Østfold Fotballklubb 1:00:03, 4 Tonje Bergbråten   Ørje IL 1:29:26

K23-34:1 Ragnhild Boldvik   Gården Bootcamp 50:40, 2 Hanne Rakkestad Gangsø   Gården Bootcamp 50:43, 3 Monica Hektoen   ASKIM 51:29, 4 Selma Sigtryggsdottir   ASKIM 53:15, 5 Isabel Christoffersen   ASKIM 54:56, 6 Ulrikke Mysen Almestrand   PwC 55:24, 7 Helene Marie Berg   DEGERNES 56:04, 8 Karen Anette Ekerholt   Støkken IL 56:09, 9 Monika Nygård   ASKIM 56:52, 10 Lene Margrethe Thon   Skiptvet IL 58:17, 11 Julie Marie Sørgård   Rye Sp.Kl. 59:47, 12 Tina Johansen   Team Trimmen 1:00:07, 13 Linn Irene Bye   Rødenes IL 1:00:19, 14 Marthe Diskerud   Treningsgruppa «Gjør Det!» 1:00:48, 15 Berthe Louise Kjeserud   SPYDEBERG 1:04:41, 16 Trude Kjølstad   Gården Bootcamp 1:05:01, 17 Karianne Strangstad   Treningsgruppa «Gjør Det!» 1:06:52, 18 May-Alice Holmen   Gården Bootcamp 1:08:55, 19 Kine Bettina Raknerud   Crossfit Askim 1:11:57, 20 Eirin Vesteng   MYSEN 1:12:18, 21 Marte Karine Stangeland   KLAVESTADHAUGEN 1:12:18, 22 Linn-Helene Klem-Andreassen   ASKIM 1:14:11, 23 Veronica Ingolfsen   ASKIM 1:14:12, 24 Lise Strangstad   Gjør Det 1:15:13, 25 Camilla Bråthen   Phoenix Haga 1:16:37, 26 Camilla Grønlien   Indre Østfold Fotballklubb 1:16:58, 27 Heidi Eirin Klethagen   Team Trimmen 1:20:22, 28 Sandra Eilen Trømborg   MYSEN 1:21:33, 29 Christine Voldberg Håkenby   ASKIM 1:21:35, 30 Malene Bergbråten   ØRJE 1:29:27

K35-39:1 Kristin Henriksson SWE ÅRJÄNG 48:41, 2 Siri Christiansen   Askim 50:18, 3 Hege Fundingsrud   Båstad IL Ski 52:28, 4 Karin Henriksson SWE Lennartsfors 53:06, 5 Anne Marit Kirkeng   Østbygda IL 54:52, 6 Ida Fjellkleiv Evensen   Gården Bootcamp 56:10, 7 Janice Medlien   Åsløperne 58:49, 8 Torgunn Molle   ASKIM 1:00:03, 9 Elvira Bornich   Mysen Treningsenter 1:00:49, 10 Kristin Kvakkestad   Lynløperne fra Askim 1:01:03, 11 Siw Iren Sveen   DRAMMEN 1:04:45, 12 Linda Evensen   ASKIM 1:06:08, 13 Silje Isaksen   Trømborg IL 1:06:17, 14 maria Tölche   LAKSEVÅG 1:06:39, 15 Anette Svendsen   Gården Bootcamp 1:10:14, 16 Jane Andreassen   ASKIM 1:14:17, 17 Heidi Jeppesen   Gården Bootcamp 1:19:52, 18 Mette Kristin Schau   Degernes il 1:33:39,  Kristina Eid   Enebakk DNS,  Caroline Flannum   Gården Bootcamp DNS,  Therese Martinsen-Enersen   ASKIM DNS

K40-44:1 Camilla Huse,   ASKIM 44:52, 2 Ella Gjømle Berg,   Idrettslaget TRY 47:19, 3 Ingebjørg Øverland   Gården Bootcamp 48:39, 4 Elisabeth Ullnæss   ASKIM 49:06, 5 Zuzanna Kostyra POL HÆRLAND 49:16, 6 Lilly Kristin Haga   Tomtermafian 54:34, 7 Tina Aass Bull   Gården Bootcamp 54:41, 8 Maia Vesse   SLITU 55:26, 9 Anja Marie Kirkeby   Team Trimmen 56:34, 10 Sheri De Mel   OSLO 57:00, 11 Linda Ringstad   ASKIM 57:45, 12 Monica Cecilie Torp   OSLO 1:02:08, 13 Heidi Holen Lygre   ASKIM 1:04:34, 14 Torill Mykstu   Gården Bootcamp 1:04:41, 15 Lene Lindquist Moen   SPYDEBERG 1:05:25, 16 Christine  eng Dahl   ASKIM 1:05:38, 17 Hege Elisabeth Oulie   Birkebeineren 1:09:35, 18 Marianne Molle   ASKIM 1:10:19, 19 Mona Viksaas Larsen   ASKIM 1:11:56, 20 Hilde Linjordet   MYSEN 1:20:22, 21 Siv Anita B. Skaug AFG Gården Bootcamp 1:21:11, 22 Lene Kaasa   HOKKSUND 1:29:38, 23 Line Cisilie Pettersen   Hk Eidsberg 1:33:37,  Lene Strand Lewis   Gården Bootcamp DNS

K45-49: 1 Hanne Vigander   NCC BIL 52:57, 2 Randi Hesjedal   Spydeberg IL 57:14, 3 Marianne Gram Hoel   Gården Bootcamp 1:00:52, 4 Monika Lycke   SLITU 1:07:09, 5 Tone Sorken   Rustad 1:09:34, 6 Irina Braathen   Gården Bootcamp & PT 1:10:13, 7 Jorunn Møller   SKJETTEN 1:12:57, 8 Anne-Kristin Wadahl   LYN Ski 1:23:23, 9 Gunn Merethe Helgerud AFG VESTFOSSEN 1:29:38, 10 Merete Stenshorne   TRANBY 1:29:38

K50-54: 1 Elisabeth De Lange   Jutul 49:52, 2 Merete Bolin   Skiløperne/Sportmanden 51:53, 3 Ragnhild Garberg Thon   SKIPTVET 58:17, 4 Conny M Fjellengen   ASKIM 58:52, 5 Sissel Husebråten   ØRJE 59:11, 6 Nina Forberg Borge   Gården Bootcamp 1:00:37, 7 Nancy Nybøle   BÅSTAD 1:01:19, 8 Anne Borger Mysen   EIDSBERG 1:02:37, 9 Evelyn Stensaker   Nvio Oslo Runners 1:04:05, 10 Trude Olafsen   ASKIM 1:04:14, 11 Hilde Nygård   ASKIM 1:04:16, 12 Torill Volden   EIDSBERG 1:06:38, 13 Nina Kjoshagen   Family Sports Club Mysen 1:07:44, 14 Anita Fjeldstad Sagholen   Fsc Mysen 1:08:53, 15 Anne Nguyen   SPYDEBERG 1:13:13, 16 May Lyshaug   Gården Bootcamp 1:18:06,  May-Brith Engen Skår   SARPSBORG DNS

K55-59: 1 Jorunn Rekkedal   Ås IL 42:52, 2 Anne Jahren   Koll IL / Koll 48:13, 3 Anne Birgitte Fabricius Berg   Nvio Oslo Runners 1:04:05, 4 Inger Torper Bakurowitz   BÅSTAD 1:07:05, 5 Tone Sverreson Ørmen   Gården Bootkamp 1:10:16, 6 Siren Iversendiskerud   Treningsgruppa «Gjør Det!» 1:15:51

K60-64:1 Elisabeth Skaret   Lørenskog Friidrettslag 1:01:58, 2 Ann-Helen Helgerud   MYSEN 1:10:40, 3 Torill Hagen   SALTNES 1:14:13, 4 Åse Karin Berg   Gården Bootcamp og pt 1:14:30, 5 Irene Hagen   DILLING 1:28:04

M14-15: 1 Julian Teige Haakaas   Trøgstad Skiklubb 40:51, 2 Herman Hesjedal-Tronstad   Spydeberg IL 45:14, 3 Noah Kristoffersen   HOBØL 49:10, 4 Aksel Aarum   Trøgstad Skiklubb 50:43, 5 Einar Tømmerhol   Sturla Ski 51:11, 6 Martin Engen   Hærland 59:38

M16-17: 1 Hans Peder Bergland   Mysen IF ski 44:19, 2 Johannes Løken   Askim if 45:26, 3 Niclas Rødal   SKI 45:36, 4 Sander Berger   Trøgstad Skiklubb 46:38, 5 Andreas Arnrberg   MYSEN 54:13, 6 Fredrik Alvim   Sport 1 54:42, 7 Jacob Bolin Lund   Ski IL Friidrett 54:56, 8 Albert Roli   HK Eidsberg 59:58, 9 Simen Bergbråten   ØRJE 1:14:07,  Edgar Günther   F.I.L Bamse DNS

M18-19: 1 Sondre Bjørkeng Pedersen   Nes Ski 41:53, 2 Magnus Noel Clements   SLITU 55:17, 3 Herman Østenby   Trømborg IL 57:23, 4 Casper Andresen   MYSEN 1:01:21, 5 Fredrik Pedersen   SLITU 1:07:17,  Peder Steimoen   Trøsken IL DNS

M20-22: 1 Jan-Henrik MELBOE   Spydeberg IL 38:40, 2 Jon Nygård   Spydeberg IL 1:08:12,  Sebastian Foss   Grøgstad DNS,  Fredrik Sandvik   Askim IF DNS

M23-34: 1 Anders Aarhus   Family Sports Club Mysen 45:31, 2 Kristoffer Høidal   MYSEN 50:17, 3 Kent Remi Viken   Weber/Bsa 52:14, 4 Lars Andreas Andersen   Phoenix Haga 58:41, 5 Erik Håkenby   HALDEN 58:59, 6 Ole Morten Ramstad   Østlandske Rør AS 59:14, 7 Kim Ingebretsen   Lørenskog CK Tri 59:46, 8 Hans Christian Loftesnes   Phoenix Haga 59:55, 9 Henning Stanes   Phoenix Haga 1:00:10, 10 Petter Veland   Spydeberg IL 1:00:17, 11 Lars-Erik Frydenlund   MYSEN 1:00:21, 12 Jon Eivind Skogstad   ASKIM 1:00:27, 13 Marius Diskerud   Treningsgruppa «Gjør Det!» 1:00:46, 14 Thor Arve Hansen   Treningsgruppa «Gjør Det!» 1:00:49, 15 Martin Stranger   Phoenix Haga 1:06:26, 16 Joakim Andersen   Joakim Andersen 1:08:00, 17 Kristian Ness Billing   Machotrimmen 1:09:58

M35-39: 1 Eivind Trippestad, Halden SK   Halden SK 38:46, 2 Robert Dæhlin   BX Running 41:32, 3 Jan Billy Aas   Drøbak-Frogn IL / Jan Billy Løper for Vibeke <3 /Kråkstad Friidrett 44:01, 4 Espen Rygge   Spydeberg IL 44:20, 5 Øyvind Herland   Gresvig BIL 44:36, 6 Jonny Aas   ASKIM 47:59, 7 Stein Erik Hansen   MYSEN 50:30, 8 Marius Kittelsen   Privat 54:48, 9 Marcin Bazylewski POL MYSEN 57:00, 10 Stein Wastvedt   SLITU 1:00:42, 11 Harald Myhre   EIDSBERG 1:00:58, 12 Stian Omholt   Machotrimmen 1:02:12, 13 Andreas Kalgraff   Rygge IL 1:07:28, 14 Geir Andre Lund   ASKIM 1:08:07,  Fredrik Enersen   ASKIM DNS

M40-44: 1 Magnus Willanger   Bækkelagets SK 44:07, 2 Martin Torp   Østbygda IL 46:29, 3 Frode Myrvang   ASKIM 47:55, 4 Flemming Kristiansen   Sport 1 51:38, 5 Erik Aarum   Trøgstad Skiklubb 51:44, 6 Espen Tørhaug Olsen   Weber/Bsa 52:15, 7 Øyvind Bjerke   SLITU 52:28, 8 Stig Gøran Hansen   MOSS 53:42, 9 Gjert Lygre   ASKIM 55:58, 10 Marius Finpå   Østbygda Løpegruppe 57:52, 11 Jan Olav Holm   ASKIM 58:50, 12 Geir-Ove Hoel   Fsc Ørje 1:00:39, 13 Thomas Aakermann   Phoenix Haga 1:04:15, 14 Jonny Løken   Trømborg IL 1:08:51, 15 Vegar Frøhaug   ELVERUM 1:16:59,  Trine Lund   Slitu DNS,  Tormod Skofterud   Folkenborg CK avd Østreng/Veidekke BIL DNS

M45-49: 1 Egil Tronstad   Spydeberg IL 41:52, 2 Roar Tomter   Team Sportsmanden 42:03, 3 Thomas Andresen   Varteig IL 45:56, 4 Jan Børre Johansen   Spydeberg IL 46:45, 5 Erik Haakaas   Trøgstad Skiklubb 49:51, 6 Søren Lund   Sporty Fitness 54:02, 7 Tor Helge Førrisdal   MYSEN 55:18, 8 Andre Aardal   ASKIM 55:19, 9 Svein Forberg   Slitu IF 56:42, 10 Christian Skaug   Gården Bootcamp 58:41, 11 Per Rikard Sandvik   Machotrimmen 58:46, 12 Ketil Frøyset   DRAMMEN 1:03:38, 13 Nils Nygård   Spydeberg IL 1:08:13,  Bjørn Anders Skår   SARPSBORG DNS

M50-54: 1 Rune Meier   GRAN 52:01, 2 Svein Erik Wiik   Askim IF 52:43, 3 Bill Bjerkehagen   EIDSBERG 53:10, 4 Roar Foss   TRØGSTAD 54:12, 5 Roger Ekre   TRØGSTAD 54:55, 6 Tron  dhaug   Askim IF 57:27, 7 Ståle Østenby   Trømborg IL 58:08, 8 Tore Ingar Engen   Hærland 59:38, 9 Kristian Kaastad   SLITU 1:07:09, 10 Terje Gromholt   Eika BIL 1:10:40

M55-59: 1 Oddbjørn Homstvedt   Filborg 45:14, 2 Raymond Henriksen   Team Pure Science 46:12, 3 Tor Ove Solberg    47:09, 4 Hans-Jørgen Lund   Skiløperne/Sportsmanden 47:16, 5 Olav Unnestad   Skiptvet IL 51:28, 6 Svein Bertheussen   Svein Bertheussen 52:54, 7 Iver Garsrud   Team Fjella 58:41, 8 Kjell-Erik Kristiansen   MYSEN 1:14:16

M60-64: 1 Hans Olaf Kirkeng   Østbygda Il 53:47, 2 Øivind Lundberg   DILLING 58:43, 3 Jan Tore Jakobsen   MYSEN 1:01:30

M65-69: 1 Øivind Holm    dea 1:20:32

M70-74: 1 Bjørn Dalbye   SALTNES 1:01:36, 2 Svein Smaadahl   Trøgstad sk 1:06:02

20 km terrengløp

K18-19: 1 Angela Kristoffersen   HOBØL 1:54:47, 2 Synne-Elise Nybakken   Hk Eidsberg 2:08:49

K23-34: 1 Ina Gerhardsen Larsen   Gården Bootcamp 1:31:44, 2 Iris Marie Lauritzen   Marker Orienteringslag 1:48:36, 3 Marie Støle Sjørbotten   Gården Bootcamp 1:56:37, 4 Anette Astrup Bleie   Rye Sp.Kl. / Gården Bootcamp 2:00:07, 5 Anette Ruud   Indre Østfold Fotballklubb 2:07:51

K35-39: Nina Dahl   TRØGSTAD, brutt

K40-44: 1 Carina Kristiansen   Gården Bootcamp 2:00:08, 2 Synnøve Woll   Family Sports Club Mysen 2:32:59

K45-49: 1 Annette Sannerhaugen   Asko 1:43:56, 2 Trude Abelsen   GKN Bil/Gården Bootcamp 1:49:02

K50-54: 1 Gro Merete Ertnes   MOSS 2:03:24

K60-64: 1 Wenche Sand-Hansen   Gården Bootcamp 1:50:48, 2 Erna Larsen   MOSS 2:18:23

M18-19: 1 Even Storeheier   Østbygda Løpegruppe 1:17:57

M23-34: 1 Sondre Fylling   Oslostudentenes IK - Friidrett / Moss Skiklubb 1:13:54, 2 Kristian Berger   Hærland IL 1:24:20, 3 Øyvind Brenne  dengen   Team Rojan Rundfahrt 1:24:39, 4 Dag Øyvind Tønsberg   FSC Mysen 1:25:14, 5 Eivind Solberg   SKI 1:25:26, 6 Ole-Anders Syversen   Löplabbet 1:29:47, 7 Robert Rasmussen   Østbygda I.L 1:30:06, 8 Martin Wiiglarsen   MYSEN 1:31:45, 9 Emil Kasbo   MYSEN 1:37:20, 10 Lars Stubberud   MYSEN 1:47:25, 11 Christian Haugli   ASKIM 2:03:35

M35-39: 1 Eirik Methlie Hagen   Askim IF 1:15:04, 2 Marius Borger   Spydeberg IL 1:19:57, 3 Anders Haslie   BX Running 1:20:48, 4 Sindre Weydahl   Båstad IL Ski/Team Anthon 1:22:08, 5 Steve Kaspersen   Romerike Ultraløperklubb / Team Rubicon  ge 1:35:43, 6 Jens Fredrik Aas   MYSEN 1:40:34, 7 Sondre Stjern   TRØGSTAD 2:09:35

M40-44: 1 Pål Tømmerhol   Sturla / Sturla Ski 1:26:09, 2 Tommy Andre Kirkeng   Østbygda IL 1:39:27, 3 Tom-Erik Jakobsen   Team OCR  way 1:41:44, 4 Tomas Myklebust   OSLO 1:41:47, 5 Kenneth Antonsen   Rye Sp.Kl. / Hey'di AS 1:47:18, 6 Lars Erik Helle   Spydeberg 1:54:28, 7 Einar Woldbæk   ASKIM 1:57:32, 8 Nils Terje Røkeberg   Gården Bootcamp 2:00:14

M45-49: 1 Espen Rande   Veidekke BIL 1:28:04, 2 Frank Bendiksen   FLATEBY 1:35:53, 3 Jørgen Steen   Last Horse Runners 1:38:01, 4 Erik Bråthen   Askim IF 1:42:57, 5 Andreas Lundstad   Team  dic Trial 1:43:20, 6 Tom-Arne Tørfoss   Eidsberg Kommune 1:46:38, 7 Tommy Knudsen   Crossfit Askim 2:03:45

M50-54: 1 Arve Mjelde   Team Sportsmanden 1:32:38, 2 Hans Kr Øfstaas   Trøgstad Skiklubb/Hafslund BIL 1:40:00, 3 Morgan Adolfsen   Rye Sp.Kl. 1:41:06, 4 Jostein Jensen   Eidsberg Sparebank BIL 1:43:26, 5 Jack-Robert Friberg   Phoenix Haga 2:32:10,  Morten Jørgensen   Hobøl IL / Knapstad Runners DNF

M55-59: 1 Frode Monsen   Oppegård IL / Team Sportsmanden 1:37:01

M60-64: 1 Ingar Diskerud   Teamkraft 1:51:50, 2 Frank Johannes Bjøringsøy   HÆRLAND 2:08:51

5 km trim (deltakere, uten tidtaking):

Trim: Hanne Aamodt   Slitu IF,  Ludvik Aarum   Trøgstad Skiklubb,  Ellen Ahlbom   MYSEN,  Aud Alvim   MYSEN,  Hilde Andersen   SLITU,  Stig Ark   Phoenix Haga,  Monika Arnesen   MYSEN,  Ole Jakob Arnesen   Trøgstad Skiklubb,  Rikard Bakurowitz   BÅSTAD,  Monica Barlund   Sportyfitness,  Jarle Bentzen   ASKIM,  Egil Berg   Slitu,  Elisabeth Berg   Slitu,  Heidi Berg   Gården Bootcamp,  Bjørnulf Berger   Mysen if,  Emma Josefine Berntsen   DRAMMEN,  Janicke Berntsen   DRAMMEN,  Martin Bjerke   MYSEN,  Jane H. Bjerkrheim   Mysen,  Torstein Bjørkvist   MYSEN,  Bjørg Boldvik   MJØNDALEN,  Einar Boldvik   Gården Bootcamp,  Sara Bolstad   Slitu IF,  Tore Johan Bolstad   Slitu IF,  Christoffer Bordevik   SLITU,  Ingvild Borgen   OSLO,  Ingrid Bræin   HOKKSUND,  Julie Brandbu   Julie Brandbu,  Ella Brandbuhuseby   ASKIM,  Janne Brandbuhuseby   ASKIM,  Kari Bredesen   Slitu,  Lise-Mari Brekke   VESTFOSSEN,  Aina BRODSHAUG   ASKIM,  Kristin Bruun   VESTBY,  Wenche Buer   MYSEN,  Emma Bystrøm   ASKIM,  Elisabeth Carlsson   Askim,  Frede Christensen   Eidsberg Kommune,  Bjørn Henrik Christoffersen   Askim IF / Askim if Ski,  Oscar Christoffersen   Askim IF / Askim if ski,  Sara Christoffersen   Askim IF / Askim if Ski Langrenn,  Signe Christoffersen   Askim IF / Askim if Håndball 2006,  Line Dahle   ASKIM,  Renate Dahle   MOSS,  Kristin Degrum   YTRE ENEBAKK,  Siv Kristin Degrum   YTRE ENEBAKK,  Kari-Anne Dingstad   KNAPSTAD,  Kari-Anne Dingstad   KNAPSTAD,  Ole Eide   ØRJE,  Vidar Ekeberg   ASKIM,  Brita Ekhaugen   Rypa,  Bente Brødremoen Kirkeby Ekre   SLITU,  Rita-Jeanette Elg   Mysen,  Vegard Eliassen   ASKIM,  Grete Elvenes   ASKIM,  Mona Engebretsen   Gården Bootcamp,  Rolf Engen   SLITU,  Rolf Adrian Engen   SLITU,  Silje Enholm   SPYDEBERG,  Synne Grønlund Enholm   SPYDEBERG,  Inger Espevik   Jutul IL,  Markus Evenby   Slitu,  Jenny Fjellkleiv Evensen   Gården Bootcamp,  Kari Fagerhøi   Gården Bootcamp,  Nina Kristin Fagerhøi   Gården Bootcamp,  Ola Fjeld   MYSEN,  Petter Fjeld   Trømborg IL,  Malin Fjelland   Halden IL,  Even Fosser   Trømborg IL,  Glenn Fosser   Trømborg IL,  Jørgen Fosser   Trømborg IL,  Ida Celi Fredriksen   MYSEN,  Henriette Frisendal Rasmussen   SPIKKESTAD,  Tine Frisendal Rasmussen   SPIKKESTAD,  Åse Marit Frorud   Åse Marit Frorud,  Fredrik Frøshaug   TRØGSTAD,  Guro Frøshaug   MYSEN,  Marit Fundingsrud   ASKIM,  Cecilie Gaare   MYSEN,  Jean Philip Gaare   MYSEN,  Anifa Gamgnes Schrøder   MYSEN,  Linda Gangnes   MYSEN,  Marita Gard   Blodbanken,  Toril Garseg   MYSEN,  Elise Gimmingsrud   MYSEN,  Ida Gimmingsrud   MYSEN,  Ingrid Gimmingsrud   MYSEN,  Johanna Gisladottir   BÅSTAD,  Randi Glimstad   Jutul,  Stian Grahnstedt   MYSEN,  Karin Merete Grønlund   Nvio Follo og Indre Østfold,  Hedda Alette Grønnern   F.I.L. Bamse,  Oda Johanne Grønnern   F.I.L. Bamse,  Renate Grythe   MYSEN,  Elisabeth Gulbrandsen   Slitu,  Heidi Gulbrandsen   DRAMMEN,  Elisabeth Strengen Gundersen   SLITU,  Harald Gundersen   SLITU,  Vibeke Gundersen   Gården Bootcamp,  Alma Günther   MYSEN,  Turid Haaland   MYSEN,  Magnus Haalandb   MYSEN,  Elias Elander Hafstad   MYSEN,  Eline Sofie Hafstad   MYSEN,  Per Håvard Hafstad   MYSEN,  Gro-Anita Hagen   ASKIM,  Astrid Håkenb   HALDEN,  Edel Hansen   Slitu,  Linda Hansen   SLITU,  Mona Hansen Fosser   Trømborg IL,  Eivind Ø. Haraldstad   ASKIM,  Lindis-Beathe Haraldstad   ASKIM,  Rune T Haraldstad   ASKIM,  Elisabeth Haug   Slitu,  Erlend Bruun Haugen   ASKIM,  Henning Haugen   ASKIM,  Jan-Magnus Haugen   JMHAUGEN@HOTMAIL.COM,  Karianne Bruun Haugen   ASKIM,  Silje Bruun Haugen   ASKIM,  Solveig Haugen   Bamse Friidrettslag / F.I.L Bamse,  June Carina Heer   ASKIM,  Sunniva Heer   ASKIM,  Anne-Marie Heier   ASKIM,  Daniel Heier   ASKIM,  Elias Heier   ASKIM,  Fredrik Heier   ASKIM,  Charlotte Hektoen   ASKIM,  Fabian Helgheim   YTRE ENEBAKK,  Sissel Helgheim   YTRE ENEBAKK,  Sofia Helgheim   YTRE ENEBAKK,  Jesper Buer Helle   Spydeberg,  Kristine Buer Helle   Spydeberg,  Birk Olav Heller   Eidsberg Il,  Marita Skullerud Heller   Eidsberg IL,  Ole Christian Heller   Eidsberg Il,  Tora Marie Heller   Eidsberg Il,  Solvår Hensel   MYSEN,  Wenche Hensel   MYSEN,  Hanne Herland   Eidsberg,  Klaus Herland   Eidsberg,  Arne Hervig   TRØGSTAD,  Ingebjørg Hoel Hervig   TRØGSTAD,  Josefine Hoel Hervig   TRØGSTAD,  Aurora Hesthagen   ASKIM,  Oliver Hjermstad   ASKIM,  Arild Hoel   TRØGSTAD,  Marit Hoel   TRØGSTAD,  Oda Thorsen Hofstad   MYSEN,  Theodor Holmsen   Slitu IF,  Tor Egil Holmsen   Slitu IF,  Jeanette Sollie Holt   FSC Mysen,  Helle-Stine Høvås   Gården Bootcamp,  Odin Hovde   Hk Eidsberg,  Berit Hovinbøle   MYSEN,  Merethe Hvidsten Grønnern   F.I.L. Bamse,  Inger Ingberg   MYSEN,  Marianne Jaavall   Ørje IL,  Egil Jacobsen   Mysen IF Fotball,  Leah Nathalie Jacobsen   ASKIM,  Patrick Jacobsen   ASKIM,  Susanna Christina Jægerløv  Berntsen   SLITU,  Nina Jakobsen   MYSEN,  Aran Jamal   Slitu IF,  Vibeke Dahl Jensen   SLITU,  Ida Johansen   MOSS,  Malin Johansen   ASKIM,  Mariann Johansen   ASKIM,  Merethe Jonassen   MYSEN,  Andrea Jørgensen   Gården Bootcamp,  Mari Fjell Kaasa   Fsc,  Kristian Kalgraff   Rygge IL,  Marianne Kalgraff   Rygge IL,  André Kallum   SKIPTVET,  Ann-Christin Karlsen   ASKIM,  Kristin Karlsen    sk Schäferhund Klub avd Indre Østfold,  Maria Karlsen   ASKIM,  Marianne V. Karlsen   Hærland,  Emma Karlsrud   ASKIM,  May Kattan   Slitu IF,  Omar Kattan   Slitu IF,  Magnhild Ulvin Khouily   Gården Bootcamp og PT,  Fredrik Kielberg   MYSEN,  Felix Kildahl   Asker Skiklubb,  Anne-Karin Kjær   FSC Mysen,  Edvin Kjær   Privat,  Espen Kjær   Ptivat,  Kristin Kleven   Gården Bootcamp,  Andrijana Knicanin   ASKIM,  Beate Knutsen   Askim,  Andrine Koht- bye   EIDSBERG,  Erlend Krogh Koht- bye   EIDSBERG,  Eva Elisabeth Koht- bye   EIDSBERG,  Øystein Koht- bye   EIDSBERG,  Sindre Koht- bye   EIDSBERG,  Vetle Krogh Koht- bye   EIDSBERG,  Marianne Meland Kolstad   Mysen,  Susanne Kopperud   MYSEN,  Susanne Heer Kopperud   MYSEN,  Trine Lise Kristiansen   MJØNDALEN,  Rannveig Krogh   EIDSBERG,  Hanne Rosseland Kvåle   SKI,  Ann-Iren Kvisler   SKIPTVET,  William Johannes Kvisler   Slitu IF,  Nina Sammerud Landmark   ASKIM,  Svein Arild Landmark   ASKIM,  Amalie Langfeldt   MYSEN,  Jens Ivar Langfeldt   MYSEN,  Martine Langfeldt   MYSEN,  Anita Langstad   Rypa,  Anne Rambøl Larsen   MYSEN,  Jeanette Larsen   Gården Bootcamp,  Cicilie Laugerud   Fredrikstad Triatlonklubb,  Cristina A Leiva   FSC Mysen,  Bente Levorstad   Spydeberg IL,  Eskild Levorstad   Spydeberg IL,  Bente Lindblad   MYSEN,  Cathrine Kristiansen Lips   MYSEN,  Jonas Løken   EIDSBERG,  Jorun Løken   HÆRLAND,  Ludvik Løken   SLITU,  Nina Løken   SLITU,  Petter Christian Løken   SLITU,  Rannveig Lorentzen   HALDEN,  Eva Lund   Slitu IF,  Marit Kristine Lund   FENSTAD,  Elisabeth Lysaker   MYSEN,  Julie Lystad   HK Eidsberg,  Jørgen Martiniussen   ASKIM,  Bjørn Martinsen   Slitu,  Bodil Martinsen   TÖCKSFORS,  Tove Martinsen   Slitu,  Alma Martinsen-Enersen   ASKIM,  Olivia Martinsen-Enersen   ASKIM,  Tone Frorud Mentzoni   ASKIM,  André Mo1   OSLO,  Linda Moen   Linda Moen,  Vera Monsen   ASKIM,  Irene Mørk   Ingen,  Camilla Mortensen   ASKIM,  Fredrik Mortvedt   MYSEN,  Rigmor Teig Mortvedt   SLITU,  Leif Asbjørn Sjølstad Myhre   SKI,  Therese Myrvang   ASKIM,  Hege Mysen   Slitu,  Jenny Mysen   F.I.L Bamse,  Tine Mysen   Mysen,  Torstein Mysen   Slitu IF,  Lisa Narvestad   MYSEN,  Oda Narvestad   MYSEN,  Richard Narvestad   Krik,  Anne Terese Næsse   LARKOLLEN,  Anne-Birgitte Nesset   Indre Østfold Fotballklubb,  May Nguyen   Sportyfitness,  Anne Nilsen   Slitu IF,  Martin Nilsen   Slitu IF,  Ole Magnus Nilsen   SLITU,  Polina Nilsen   Slitu IF,  Thor Nilsen   Slitu IF,  Johnny Nøkleby   Trøgstad,  Tove Nøkleby   Trøgstad,  Gunn  dby   SLITU,  Leo  dhagen   Askim if,  Vidar  dhagen   Askim if,  Jakob Nygaard   HK Eidsberg,  Hanne Nygård   SLITU,  Henrik Nygård   HK Eidsberg,  Aud Inger Nytrøen   SALTNES,  Elisabeth Øiestad   Trøgstad Skiklubb,  Marit Olausen   MYSEN,  Max Olausen   MYSEN,  Rolf Olausen   MYSEN,  Tommy Olausen   MYSEN,  Atle Olsen   Phoenix Haga,  Christian A.h. Olsen   EIDSBERG,  Iren Olsen   TRØGSTAD,  Kjell Olsen   TRØGSTAD,  Madeleine Victoria Olsen   SLITU,  Marianne Olsen   SPYDEBERH,  Markus Olsen   Slitu IF,  Wenche Myhrvold Olsen   MYSEN,  Gaute Opsahl   Løpekameratene,  Anne Ørka   SLITU,  Karina Ørka   SLITU,  Karoline Ørka   SLITU,  Tom Ørka   SLITU,  Emma Østenby   MYSEN,  Daniel Østereng   HALDEN,  Eva Ottesen   MYSEN,  Sandra Paulsen   MYSEN,  Erika Pay   Iøfk,  Natacha Pay   MYSEN,  Dag Erik Pedersen   HELGEROA,  Jan-Erik Pedersen   SARPSBORG,  Torill Pedersen   Sportyfitness,  Gyda Pettersen   RAKKESTAD,  Kari Mette Pettersen   Askim,  Runa Rådalen   Slitu,  Vidar Rådalen   Slitu,  Siw Rande   MYSEN,  Marie Ringstad   Slitu IF,  Tommy Ringstad OMA Slitu IF,  Iren Skullerud Rokker   MYSEN,  Kristin Bredesen Roli   MYSEN,  Lise Romskaug   Askim,  Hilde Rønneberg   Eidsberg IL,  Ole Marius Rosendal   Trøgstad Skiklubb,  Elise Ruud   SLITU,  Terttu Ruud FIN BÅSTAD,  Kristín A Sandberg   HOBØL,  Merethe Sandtorp   FSC Mysen,  Hanne Sannerhaugen   Gården Bootcamp,  Hilde Sannerhaugen   Gården Bootcamp,  Lars Sæterbø   ASKIM,  Ole Magnus Sæterbø    ges Veteran Forbund for Internasjonale Operasjoner avd Follo og Indre Østfold,  Camilla Sætre   Asker Skiklubb,  Martin Sætre   Asker Skiklubb,  Selma Moe Sævik   Båstad IL Ski,  Selma Sigtryggsdottir   ASKIM,  Ole Jørgen Skår   Ørje IL,  Sander Skau   Hærland IL,  Stian Skau   Hærland il,  Kjetil Skjærsaker   Slitu,  Kristina Skjærvengen   MYSEN,  Nina Skjervik SWE Asker Skiklubb,  Turid Skjørshammer   ASKIM,  Lene Skofteby   ASKIM,  Madelen Skofteby   ASKIM,  Hannah Skullerud   Båstad IL ski,  Helen Skullerud   Båstad IL ski,  Tommy Skullerud   MYSEN,  Wenche Sletta   RAKKESTAD,  Anna Solberg   Spydeberg IL,  Cato Solberg   Spydeberg IL,  Emma Solberg   Spydeberg IL,  Line Solberg   Spydeberg IL,  Mette Lund Solberg   SLITU,  Svenn Gøran Solberg   SLITU,  Inger Elise Solheim   MYSEN,  Astrid Sølvberg   SKIPTVET,  Grete Eng Sølvberg   Spydeberg,  Maren Sølvberg   Spydeberg IL / Spydeberg,  Nina Sølvberg   Spydeberg,  Patrick Sopel   Askim,  Sebastian Sopel   Askim,  Cornelia Sørensen   Mysen,  Kenneth Sørum   Phoenix Haga,  Silje Stenersen   Gården Bootcamp,  Arne Stenshorne   Gården Bootcamp,  Kjersti Stenshorne   Gården Bootcamp,  Marianne Stenshorne   HOKKSUND,  Martin Stenshorne   HOKKSUND,  Martinius Kleve Stenshorne   HOKKSUND,  Mathea Kleve Stenshorne   HOKKSUND,  André Storo   OSLO,  Bodil Strangstad   MYSEN,  Agnete Strengen   TRØGSTAD,  Aud Strengen   Trøgstad,  Monica Strengen   TRØGSTAD,  Mariuius Strengenfrøshaug   TRØGSTAD,  Ole Kristian Strøm   Slitu,  Anita Strømnes   Sportyfitness,  Camilla Stubergh   ASKIM,  Tone Verstad Stubergh   Team Stubergh,  Julie Sveen   ASKIM,  Andreas Thon Svensbråten   ASKIM,  Monika Svinndal   MYSEN,  Tone Syversen   Slitu,  Christina Marie Teig   SLITU,  Evy Kristin Teig   SLITU,  Torill Teig   SLITU,  Rita Thomassen   EIDSBERG,  Maria Thømt   ASKIM,  Åse Paulsen Thon   Nvio Follo og Indre Østfold,  Per Jostein Thon   Nvio Follo og Indre Østfold,  Reidun Thorberg   STABEKK,  Anne Merete Thorsen   MYSEN,  Cecilie Tofteng   Sturla Ski,  Olea Tømmerhol   Sturla Ski,  Pernille Toresdatter   Gården Bootcamp,  Pernille Louise Tørhaug Olsen   Askim IF Håndball,  Bjørg Torp   SLITU,  Jostein Torp   ASKIM,  Sara Torp   ASKIM,  Simen Torp   ASKIM,  Berit Torper   Glava,  Magne Torper AFG ASKIM,  Paul Torper   ASKIM,  Torunn Torper   ASKIM,  Vibeke Ahlbom Torper   ASKIM,  Ingrid Tpokerud   SLITU,  Anne-Marit Traaholt   Knertebo Kennel,  Susanne Trollerud   Sportyfitness,  Martin Tronrud   SLITU,  Anne Tveten   Family Sports Club,  Inger-Marit Tveten   TRØGSTAD,  Andreas Tveter    DBY,  Jeanette Tyldum   HALDEN,  Sigurd Ukkelberg   MYSEN,  Camilla Ullnæss   ASKIM,  Lukas Ullnæss   ASKIM,  Gun-Christin Unnestad   Skiptvet IL,  Solfrid Uppman   SLITU,  Sandra Urtubia   Family Mysen,  Jan-Helge Veidahl   MYSEN,  Sunniva Luca Veliz Pedersen   OSLO,  Liv Vikeby   Ingen,  Nina Vikeby   SPYDEBERG,  Jeanette Viklund   TRØGSTAD,  Brynjar Tunset Vinar   FSC Mysen,  Eirill Vinar   FSC Mysen,  Martin Vinar   FSC Mysen,  Mathias Vold   Asker Skiklubb,  Lilly Vormeland   Krik,  Ruth Vormeland   Krik,  Solveig Vormeland   Krik,  Camilla Vrangen   TISTEDAL,  Lene Vrangen   SLITU,  Liban Warsame   Phoenix Haga,  Per Weng   Per Weng / Eidsberg IL,  Heidi Wetting Christell   Rypa,  Bente Wiig   MYSEN,  Alison Wiktil   fsc Mysen

Barneløp, 700 meter (uten tid):

Olav Aarum   Trøgstad Skiklubb,  Emil Åle   Eidsberg il,  Ingvild Åle   Eidsberg il,  Maja Åle   Maja Åle / Eidsberg il,  Jens Amundsen   SLITU,  Benedikte Anderssen   Mysen,  Isabelle Anderssen   Mysen IF,  Anna Oline Arnesen   SLITU,  Sunniva Åsvestad   SPYDEBERG,  Benjamin Bakken   SLITU,  Calvin Bakken   SLITU,  Mina Linnea Bakkenjohannessen   ASKIM,  Karl Filip Bergland-Kvisler   Slitu IF,  Marius Ag Bjerkenes   Eidsberg il,  Mie A G Bjerkenes   Eidsberg il,  Felix Bjerknes   Trømborg IL,  Tomine Bjerknes   Trømborg IL,  Marius Bjørgenlundberg   OSLO,  Simen Borgås   ASKIM,  Amanda Borgås-Aaser   ASKIM,  Markus Borger   Spydeberg il,  Elida Louise Lauritzen Brandsrud   Marker Orienteringslag,  Oliver Lauritzen Brandsrud   Marker Orienteringslag,  Sigurd Lauritzen Brandsrud   Marker Orienteringslag,  Håvard H Brødremoen   Slitu,  Isak Haug Bunes   MYSEN,   a Haug Bunes   MYSEN,  Anders Bye   Rødenes IL,  Ella Marie Bye   TRØGSTAD,  Daniel Dagsson   BÅSTAD,  Marte Danielsen   EIDSBERG,  Milla Danielsen   EIDSBERG,  Albertine Dølplads   ASKIM,  Kristoffer Eie   Bamse IL,  Herman Stokke Eikaas   TRØGSTAD,  Ludvig Aleksander Ekre   SLITU,  Sofus Grønlund Enholm   SPYDEBERG,  Lotte Fosser Erikstein   Driv IL,  Nikolai Fosser Erikstein   Driv IL,  Vegar Evenby   Slitu IF,  Emil Fjellkleiv Evensen   Gården Bootcamp,  Edvard Finpå   Østbygda Løpegruppe,  Olivia Finpå   Østbygda Løpegruppe,  Jan Oskar Fjeld SWE BÅSTAD,  Lars Kasper Fjeld   BÅSTAD,  Anna Fjell-Hansen   Trømborg IL,  Jakob Fjell-Hansen   Trømborg IL,  Oliver Forberg   Slitu IF,  Aurora Fosshaug   HOKKSUND,  Millimina Strengen Frøshaug   Trøgstad Skiklubb,  Theo Alexander Gaare   MYSEN,   a Gjømleberg   Idrettslaget TRY,  Thorodd Gjømleberg   Idrettslaget TRY,  Melissa Granberg   Eidsberg il,  Alva Victoria Grindvold   SKIPTVET,  Tuva Aurora Grindvold   SKIPTVET,  Isabella Gullaksen   SPYDEBERG,  Sander Gullaksen   SPYDEBERG,  Astrid Hagen   OSLO,  Milja Sofie Hagen   OSLO,  Adrian Valstad Hagmann   ASKIM,  Hannah Aas Haug   Slitu,  Marius Aas Haug   Slitu,  Eirik Bruun Haugen   SKIPTVET,  Hedvig Haugen   SLITU,  Sverre Alexander Schau Heen   RAKKESTAD,  Astrid Juliane Heier   ASKIM,  Herman Herland   Slitu IF,  Hans-Marius Tveten Hoel   TRØGSTAD,  Ole-Fredrik Tveten Hoel   TRØGSTAD,  Julie Høie   EIDSBERG,  Tuva Høie   EIDSBERG,  Torjus Holmsen   Slitu IF,  Tuva Holmsen   Slitu IF,  Max Huse   ASKIM,  Hanna Jacobsen   SLITU,  Hedda Jacobsen   Slitu,  Oliver Jakobsen   ASKIM,  Aros Jamal Jalim   Slitu IF,  Charlotte Johannessen   ASKIM,  Ida Marie Johannessen   Slitu if,  Marius Johannessen   Slitu IF,  Markus Johannessen   ASKIM,  Amalie Aas Johansen   Eidsberg IL,  Ronja-Emilie Johansen Frebergsvik   TRØGSTAD,  Khaled Kattan   Slitu IF,  Kristian Kirkeng   Østbygda IL,  Aksel Kittelsen   ASKIM,  Emilie Kittelsen   ASKIM,  Lars-Magnus Kjeserud   Family Sports Club,  Marie Hansen Kjeserud   HK Eidsberg,  Andrine Koht- bye   EIDSBERG,  Matilde Kolstad   ,  Sofie Kolstad   MYSEN,  Casper J. Kommandantvold   Kollektivet,  Anders Kristiansen-Haug   Slitu IF,  Kristiane Krogh-Lintho   MYSEN,  Othilie Krogh-Lintho   MYSEN,  Henry Kvakkestad   Lynløperne fra Askim,  Maria Kvakkestad   Lynløperne fra Askim,  Therese Bruun Lagesen   VESTBY,  Julie Langfeldt   MYSEN,  Brooklyn Strand Lewis USA Gården Bootcamp,  Liam Lintho-Berentsen   EIDSBERG,  Ulrik Lintho-Berentsen   EIDSBERG,  Josefine Løken   Askim IF,  Ludvik Løken   Trømborg IL,  August Oldeman Lund   Drøbak/Frogn,  Sindre Oldeman Lund   Drøbak/Frogn,  Luca Lundstad   Team Lundstad,  Torp Maria   Trøgstad Skiklubb,   a Lund Mathiassen   Slitu IF,  Oda Lund Mathiassen   Slitu IF,  Ulrik Lund Mathiassen   Slitu IF,  Malene Melby   Hiul,  Marie Melby   Hiul,  Lina Mohseng   ASKIM,  Alma Sofie Myhre   EIDSBERG,  Jakob Torp Myklebust   Gjensidige Forsikring ASA,  Julian Myrvang   Askim,  Sander Myrvang   ASKIM,  Maja Mysen   F.I.L Bamse,  Kari Margrethe  dhagen   Askim if,  Henrik Fundingsrud Novak   Båstad IL ski,  Viktor Fundingsrud Novak   Båstad IL Ski,  Stine Nygren Foss   Trøgstad,  Aurora Øiestad   Trøgstad Skiklubb,  Sanna Nielsen Olaussen   SLITU,  Martin Ørka   Slitu IF,  Lukas Foss Østreng   Liverbirds,  Amanda Ottesen   ,  William Rich Pedersen   ASKIM,  Vetle Widnes Rådalen   Skiptvet IL,  Sarah Håkenby Revhaug   ASKIM,  Erik Meyer Riis   Mysen IF,  Vetle Meyer Riis   MYSEN,  Jakob Ringstad   Slitu IF,  Herman Gudim Sandaker   ØRJE,  Even Eid Sandås   Enebakk,  Olav Eid Sandås   Enebakk,  Sander Eid Sandås   FLATEBY,  Fredrik Sætre   Asker Skiklubb,  Hedvig Skjenneberg   BÅSTAD,  Adrian Skykkelstad Skoglund   Eidbserg IL,  Andrine Skykkelstad Skoglund   Eidsberg IL,  Aurora Siqueira Sørensen   SPYDEBERG,  Natalia Siqueira Sørensen   SPYDEBERG,  Majen Kleve Stenshorne   HOKKSUND,  Leander Stone   ASKIM,  Trym Baastad Svendsby   Slitu IF,  Mads Svinndal   Slitu IF,  Ingrid Louise Wadahl Sweetman   LYN ski,  Oliver Alexander Wadahl Sweetman   LYN ski,  Cornelius Tomter   Askim,  Marcus Tvedt-Karlrud   Slitu IF,  Robin André Tveitane   Båstad IL Ski,  Jørgen Uglumberg-Olsen   ASKIM,  Henrik Ullnæss   Team Ullnæss,  Josefine Ullnæss   ASKIM,  Nils Ullnæss   Team Ullnæss,  Ruth Ullnæss   ASKIM,  Vetle Ullnæss   ASKIM,  Andreas Vartdal-Wallin   Hærland IL,  Aurora Vartdal-Wallin   Hærland IL,  Pernille Lundeby Veiby   Mysen,  Mateo Sylvester Veland   Spydeberg IL,  Thea Synnøve Veland   Spydeberg IL,  Thorben Viklund   TRØGSTAD,  Isabella Wastvedt   SLITU,  Henriette Miland Weydahl   Båstad IL Ski,  Malene Miland Weydahl   Båstad IL Ski,  Eva Willanger   Bækkelagets SK,  Silje Willanger   Bækkelagets SK,  Erik Bjerke Windt   Mysen IF,  Malin Woldbæk   ASKIM,  Sofie Woldbæk   ASKIM

Send inn tekst og bilder «

Vi vil gjerne høre om smått og stort som foregår i distriktet. Hjelp oss å være overalt!

Artikkeltags