ILLUSTRASJONSFOTO
ILLUSTRASJONSFOTO Foto: Tom-Vegard Feltstykket

Smaaleneneblinken

Her finner du årets barometer nummer åtte.

Helge Mathisen
HELGE MATHISEN Profil E-post
Publisert 19.07.2012 kl 11:03 Oppdatert 19.07.2012 kl 11:03

Tips en venn på e-post:



KLASSE 5

Per-Edvin Bech Askim 1221 248 246 243 242 242

Bjørnar Sletmo Trøgstad 1220 246 244 244 243 243

Øyvind Ødegaard Eidsberg 1215 245 245 242 242 241

Marianne Berger Øymark 1213 244 243 243 242 241

Svend Karlsen Askim 1213 244 243 242 243 241

Runar Sørensen Spydeberg 1213 244 243 242 242 242

Marte Heen Eidsberg 1212 244 243 243 241 241

Hans Kr. Øfstaas Spydeberg 1210 244 244 241 241 240

Guro Heen Eidsberg 1210 243 242 242 242 241

Per Stubberud Askim 1209 245 242 241 241 240

Ståle Villumstad Spydeberg 1209 243 243 241 241 241

Tore Mølmshaug Spydeberg 1205 242 242 241 240 240

Torfinn Gaustad Trøgstad 1204 245 241 240 239 239

Odd Ragnar Karlsen Askim 1204 243 242 240 240 239

Tore Dahl Eidsberg 1202 243 241 240 239 239

Per-Inge Heen Eidsberg 1202 242 242 240 239 239

Hans P. Nyengen Trøgstad 1201 242 241 240 240 238

Lindy Hansen Spydeberg 1200 244 240 240 238 238

Terje Vidar Strand Trøgstad 1198 245 239 238 238 238

Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 1191 240 239 239 237 236

Amund Iversen Hobøl 1181 238 237 236 235 235

Roy Fredriksen Eidsberg 1179 240 237 235 234 233

Rune Raknerud Trøgstad 1178 237 236 236 235 234

KLASSE 4

Petter B. Slevigen Øymark 1199 241 240 240 239 239

Asbjørn Nygaard Spydeberg 1196 242 241 239 237 237

Mari Wallin Eidsberg 1192 239 239 238 238 238

Ole Jørgen Henriksen Askim 1190 241 240 238 236 235

Petter A. Smukkestad Spydeberg 1185 242 239 235 235 234

Anders Jaavall Øymark 1185 241 239 239 233 233

Henning Nøkleby Trøgstad 1182 239 237 237 235 234

Kristoffer Vartdal Eidsberg 1181 238 237 236 235 235

Tore Nøkleby Trøgstad 1180 238 237 237 235 233

Jo Inge S. Auren Spydeberg 1165 235 234 233 232 231

Eirik Martiniussen Sylliaas Askim 1164 237 233 232 231 231

Mats Wallin Eidsberg 1153 238 234 231 226 224

Per-Øyvind Gundersen Båstad 1120 229 227 225 220 219

Ragnhild Saxebøl Spydeberg 681 230 229 222

Lars Nøkleby Trøgstad 463 233 230

Roy Solend Spydeberg 237 237

Eirik Lund Eidsberg 236 236

Anders S. Bye Spydeberg 223 223

KLASSE 3

Trond Lønberg Eidsberg 1193 240 239 239 238 237

Ida J. Olsson Askim 1174 236 235 235 234 234

Vegard Devik Askim 1169 236 236 234 232 231

Bjørn Kolshus Eidsberg 1151 236 231 229 228 227

Morten Ekeberg Båstad 1136 233 229 227 224 223

Trygve Skjerven Eidsberg 1128 229 227 226 223 223

Adreas Lageraaen Teig Båstad 1110 237 225 217 216 215

Hans-Kristian Mørk Skiptvet 1105 233 228 219 213 212

Monika E. Villumstad Spydeberg 1103 228 224 220 217 214

Håkon M. Sylliaas Askim 1092 220 220 219 218 215

Knut Inge Brænd Spydeberg 1059 218 213 212 210 206

Daniel Brasetvik Eidsberg 641 224 209 208

Espen Sønstegård Spydeberg 455 228 227

Morten Kasbo Trøgstad 442 225 217

Per A. Tollerud Hobøl 431 224 207

Katrine Pettersen Båstad 229 229

Erik Nøkleby Trøgstad 227 227

KLASSE 2

Bjørn Ingar Holmen Eidsberg 1189 241 239 239 236 234

Geir Larsen Spydeberg 1161 236 236 232 230 227

Øyvind Heer Trøgstad 1138 235 230 229 226 218

Rune Moen Trøgstad 225 225

Lars Ingar Olsson Askim 10 10

KLASSE 1

Freddy Devik Askim 1173 238 236 233 233 233

Berit Torper Askim 1159 238 236 229 228 228

Simen Teig Båstad 231 231

KLASSE V55

Rune Wallin Eidsberg 1235 247 247 247 247 247

Harald Buuer Spydeberg 1233 248 247 246 246 246

Steinar Walle Spydeberg 482 241 241

KLASSE V73

Leif Dramstad Skiptvet 1238 249 249 248 246 246

Johnny Tvedt Askim 1237 249 249 248 246 245

Thorbjørn Thorgård Skiptvet 1232 248 248 247 245 244

Tor Isetorp Eidsberg 1216 245 244 243 243 241

Guttorm Vatle Spydeberg 1213 249 243 241 240 240

Oddvar Trippestad Spydeberg 1212 244 243 243 242 240

Kjell Kjoshagen Askim 1193 240 240 239 238 236

Oddvar Kasbo Trøgstad 483 243 240

Per Paulsen Askim 454 227 227

KLASSE V65

Johan Martin Syversen Eidsberg 1250 250 250 250 250 250

Hans Heer Eidsberg 1247 250 250 249 249 249

Sigmund Heer Trøgstad 1244 249 249 249 249 248

Martin Hauger Spydeberg 1242 249 249 248 248 248

Gunnar B. Torp Eidsberg 1241 249 248 248 248 248

Arne Myrås Eidsberg 1236 248 248 247 247 246

Gunnar A. Bye Spydeberg 1231 249 246 246 246 244

Ole G. Øfstaas Spydeberg 1228 246 246 246 245 245

Inge T. Svendsen Spydeberg 1224 248 246 244 243 243

Terje Fagerheim Eidsberg 1214 244 244 242 242 242

KLASSE Rekrutt

Pia Enersen Skiptvet 1220 248 245 245 241 241

Alexander Bech Lund Askim 1211 245 243 242 241 240

Jenny Mølmshaug Spydeberg 1190 241 240 238 237 234

Sander Lund Skiptvet 1183 246 237 235 235 230

Tuva Nybakk Trøgstad 1179 240 238 236 236 229

Antaan Nilsen Båstad 1161 238 235 233 233 222

Markus Taaje Båstad 1145 236 234 230 224 221

Fredrik Tveraaen Båstad 940 242 237 233 228

Kari Helene Halvorsrud Øymark 461 241 220

KLASSE Eldre rekrutt

Henrik Larsen Eidsberg 1250 250 250 250 250 250

Henrik Martiniussen Sylliaas Askim 1245 250 249 249 249 248

Tobias Bråten Spydeberg 1243 250 249 249 248 247

Silje Nyengen Trøgstad 1242 249 249 249 248 247

Matias Holmen Eidsberg 1239 249 249 248 247 246

Elin Agnete Aune Eidsberg 1236 248 247 247 247 247

Daniel Vikeby Eidsberg 1232 249 246 246 246 245

Jesper Larsen Spydeberg 1229 248 246 246 245 244

Edvin Karlsen Askim 1226 246 246 245 245 244

Peder Nilsen Spydeberg 1221 246 245 244 244 242

Marius A. Ekkje Spydeberg 1216 247 243 242 242 242

Vetle Høyjord Eidsberg 1209 249 248 244 242 226

Frida Larsen Skiptvet 681 236 234 211

Magnus Meyer Pedersen Eidsberg 475 239 236

Henrik Granberg Eidsberg 221 221

KLASSE Junior

Eileen Hammer Trøgstad 1244 250 249 249 248 248

Henriette Jørgenrud Spydeberg 1240 250 249 248 247 246

Linda Marie Torper Askim 1240 249 249 248 248 246

Camilla Johannessen Spydeberg 1231 247 247 247 246 244

Simen Aasheim Torp Spydeberg 1225 247 245 245 244 244

Lars Marius Dramstad Skiptvet 1221 246 246 244 243 242

Daniel Engerbråten Askim 1215 243 243 243 243 243

Kristian Bye Spydeberg 1210 247 245 242 241 235

Julie Kjoshagen Bakken Askim 1210 245 244 241 240 240

Lars Fredrik Askerød Spydeberg 1187 242 239 236 236 234

Alexander Rud Spydeberg 1166 236 234 234 231 231

Hans Kr. Alvim Høkaas Eidsberg 727 245 242 240

Joakim Tangnes Askim 696 239 230 227

Christian Magnus Hveding Trøgstad 688 236 230 222

Hans Richard Hagen Båstad 238 238

På forsiden nå


Kjenner du igjen denne unge hekkeløperen?

På 90-tallet var han ung og lovende på friidrettsbanen. Nå driver han med helt andre ting.

  • SE VIDEO

...

Her kan det komme 19 meter høye blokker

Rådmannens forslag er blokker opp mot seks etasjer i rådhuskvartalet.